Najświętszego Serca Jezusowego

Parafia Rzymskokatolicka w Ełku

1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu, dzień modlitwy  i  solidarności z misjonarzami. Po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki na Krajowy Fundusz Misyjny.

2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z adoracją Najświętszego Sakramentu, kazaniem pasyjnym i ucałowaniem relikwii Krzyża Świętego o godz. 17.00.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek, 18 marca o godz. 18.45 w kaplicy nad salkami.

4. We wtorek uroczystość św. Józefa,Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona Kościoła powszechnego.

5. Parafian i gości zachęcamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, w każdy piątek Wielkiego Postu. Nabożeństwo dla dzieci o godz.16.30, dla dorosłych o 17.30. Droga Krzyżowa dla młodzieży w czwartki o godz. 18.45. Za udział w Gorzkich Żalach i w Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny.

6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone w poprzednią niedzielę na ogrzewanie kościoła i za ofiary indywidualne na potrzeby naszej parafii.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszego wieloletniego organistę, śp. Jerzego Sulimę. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Wszystkim naszym drogim parafianom, dobrodziejom i przybyłym do nas gościom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i pomocy Matki Bożej Bolesnej w przeżywaniu Wielkiego Postu. Wszystkich zawierzamy Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

Kanonicy Regularni Laterańscy

Kanonicy.pl