Najświętszego Serca Jezusowego

Parafia Rzymskokatolicka w Ełku

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela miesiąca listopada i ostatnia niedziela Roku Kościelnego. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia o godz.19.00. Przyjdźmy przed Najświętszym Sakramentem podziękować Bogu za miniony rok Liturgiczny.
2. Za tydzień rozpoczniemy Adwent. Pierwsza Niedziela Adwentu rozpoczyna w Kościele nowy rok liturgiczny.
3. Msze Święte roratnie przez cały Adwent, w dni powszednie o godz. 6.30. Już dziś prosimy wszystkie dzieci, aby przygotowały lampiony, z którymi będą przychodziły na Msze Święte roratnie.
4. W tym tygodniu w liturgii:
- w poniedziałek Wspomnienie Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej
- w sobotę Święto Świętego Andrzeja Apostoła
5. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek o godz. 18.45.
6. We wtorek, 26 listopada o godz. 12.00, Msza Święta w int. Radia Maryja i TV Trwam.
7. W czwartek 28 listopada o godz. 17.00 w sali parafialnej wykład ks. Krukowskiego pt. " Życiodajna Moc Eucharystii"
8. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, w czwartek o godz. 18.45 w kościele.
9. Wypominki w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 17.15.  Przez cały listopad codziennie o godz.18.00, jest odprawiana Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach i we Mszy Świętej składkowej.
10. Konferencja przed Chrztem w sobotę, 30 listopada o godz.17.00 w sali parafialnej.
11. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękujemy za ofiary indywidualne na prace remontowe prowadzone w Parafii. W poniedziałek rozpoczęły się prace przy budowie nowego dachu na starej części naszego domu zakonnego.
12. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności: + Franciszka Białomyzy i + Antoniego Tomaszewskiego. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

Kanonicy Regularni Laterańscy

Kanonicy.pl