Najświętszego Serca Jezusowego

Parafia Rzymskokatolicka w Ełku

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy uczestniczyli w rekolekcjach adwentowych. Dziękujemy za obecność, za modlitwę i za pomoc materialną.
2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień modlitw o życie chrześcijańskie  rodzin.
3. Zapraszamy na Roraty. Msze Święte Roratnie od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Zapraszamy całe rodziny. Dzieci na roraty przychodzą z lampionami.
4. W czwartek, 19 grudnia w godz. 14.00-16.00, będą wydawane paczki świąteczne dla podopiecznych Parafialnego Zespołu Caritas. Paczki te sfinansowane zostały z ofiar składanych w pierwsze piątki miesiąca przez parafian i gości.
5. W najbliższą sobotę o godz. 18.30 zapraszamy na czuwanie adwentowe przed Najświętszym Sakramentem. W Adwencie znajdźmy czas na modlitwę i na czuwanie.
6. W kancelarii lub zakrystii prosimy zgłaszać chorych, którzy chcą przystąpić do spowiedzi i Komunii Świętej na Święta Bożego Narodzenia. Nie dotyczy to chorych, do których uczęszczamy w pierwszy piątek. Chorych odwiedzimy 20  grudnia, w piątek  od godz. 8.00.
7. W przedsionku kościoła można nabyć świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. minimalna ofiara: 6 zł.
8. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dzisiaj na tace. Dziękujemy za ofiary indywidualne na prace remontowe prowadzone w Parafii.
9. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Monikę Mejcz i + Bogdana Moroza. Zmarło także nienarodzone dziecko Abel Wiszowaty. Rodzicom Abla składamy wyrazy współczucia. Wszystkich zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
Naszym Drogim parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

Kanonicy Regularni Laterańscy

Kanonicy.pl