Najświętszego Serca Jezusowego

Parafia Rzymskokatolicka w Ełku

1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca, zapraszamy na Wieczór Uwielbienia o godz. 19.00.
2. We wtorek, 31 grudnia, ostatni dzień roku 2019. Uroczyste Nieszpory o godz. 17.15, a po nich Msza św. o godz. 18.00. Zapraszamy do dziękczynnych modlitw za cały rok.
3. W środę, 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz 53 Światowy Dzień Pokoju. Prządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę.
4. Kolędę w parafii rozpoczniemy 2 stycznia. Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczyna się o godz. 15.00, a w sobotę o godz. 14.00. Kapłanom towarzyszą ministranci. Ofiary składane ministrantom są przeznaczone na fundusz ministrancki. Prosimy, aby na stole był krzyż, woda święcona, kropidło i Pismo Święte. Dzieci prosimy o przygotowanie zeszytu lub ćwiczeń od religii. Plan kolędy na najbliższy tydzień:
-  2 stycznia (czwartek) - ul. Sikorskiego 2 numery od 1 do 60.
-  4 stycznia (sobota) - ul. Sikorskiego 2 numery od 61 do 110, ul. Sikorskiego 4a.
Program kolędy znajduje się w przedsionkach kościoła, na stronie internetowej parafii i w biuletynie..
5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek, 3 stycznia od godz. 8.00. Msza Święta dla  dzieci o godz. 16.30.  W sobotę, 4 stycznia o godz. 11.15 Nabożeństwo pierwszej soboty.
6. Konferencja przed chrztem w sobotę, 4 stycznia o godz. 17.00 w salce parafialnej.
7. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękujemy za ofiary indywidualne na prace remontowe prowadzone w parafii.
8. Kolędnicy misyjni dziękują mieszkańcom naszej parafii za gościnność i otwartość serc oraz za ofiary złożone na cele misyjne.
9. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności śp. Bronisława Galickiego. Polećmy jego, parafian, którzy odeszli w mijającym roku oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na ostatnie godziny starego roku.

Kanonicy Regularni Laterańscy

Kanonicy.pl