Najświętszego Serca Jezusowego

Parafia Rzymskokatolicka w Ełku

1. Jutro Uroczystość Trzech Króli. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Na Placu Świętego Jana Pawła II o godz. 13.00 rozpocznie się Orszak Trzech Króli, na który serdecznie zapraszamy.
2. Wizytę duszpasterską, czyli kolędę rozpoczynamy od poniedziałku do piątku od godz. 15.00, a w soboty od godz. 14.00. Do wizyty duszpasterskiej należy przygotować: stół nakryty białym obrusem, krzyż i zapalone świece, Pismo Święte, woda święconą i kropidło. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytu lub ćwiczeń od religii. Ofiary składane ministrantom są przeznaczone na fundusz ministrancki. Program wizyty duszpasterskiej jest wywieszony w przedsionkach kościoła i umieszczony na stronie internetowej parafii.
Plan kolędy na najbliższe dni:
- 7 stycznia- (wtorek)- ul. Sikorskiego 4.
- 8 stycznia- (środa)- ul. Piłsudskiego 12 i 14, Grunwaldzka, Jagiełły,  Wojska Polskiego 87, 89, 93, 97, 99, 101, 103.
- 9 stycznia-(czwartek)- ul. Wojska Polskiego 74 i 76
- 10 stycznia- (piątek)- ul. Piłsudskiego 14a
- 11 stycznia- (sobota)- ul. Piłsudskiego 14b
3. Do zakończenia kolędy Kancelaria Parafialna będzie czynna od wtorku do piątku w godz. od 8.00 do 9.00.
4. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek, 9 stycznia po Mszy świętej o godz. 18.00, w kościele.
5. Za tydzień w niedziele 12 stycznia, Święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia.
6. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękujemy za ofiary indywidualne na prace remontowe prowadzone w parafii. Za tydzień druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na prace remontowe i budowlane prowadzone w naszej parafii.
7. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Zdzisława Dobkowskiego, + Mariannę Staniszewską. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Szczególnych łask Bożych życzymy wszystkim, którzy w tym tygodniu będą przyjmować kolędę.

Kanonicy Regularni Laterańscy

Kanonicy.pl