Najświętszego Serca Jezusowego

Parafia Rzymskokatolicka w Ełku

1. We wtorek, 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Mari Panny z Lourdes. Tego dnia obchodzić będziemy XXVIII Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych osobom w podeszłym wieku i chorym.
2. W poniedziałek przypada dzień imienin Ks. Jacka Krzewickiego CRL. Msza Święta w intencji solenizanta o godz. 18.00.
3. W czwartek, 13 lutego spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 18.45 w kościele.
4. Zebranie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, w czwartek, 13 lutego po Mszy Świętej o godz. 18.00 w sali parafialnej.
5. W sobotę, 15 lutego, dzień imienin ks. Zygfryda Zastockiego CRL. Msza Święta w intencji solenizanta o godz. 12.00.
6. W sobotę zakończenie kolędy w naszej parafii. Jeśli ktoś nie przyjął kolędy, a chciałby to zrobić, można zgłosić się do kancelarii i ustalić termin. Kolęda w dni powszednie od godz. 15.00, a w sobotę od godz.14.00. Program wizyty duszpasterskiej jest wywieszony w przedsionkach kościoła i umieszczony na stronie internetowej.
7. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu od wtorku do piątku w godz.  od 8.00 do 9.00.
8. Kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w terminie 28.02-01.03.2020 r. Zapisy w kancelarii parafialnej.
9. Fundacja "Odpowiedzialni za marzenia" zaprasza osoby samotne na spotkanie i poczęstunek w dniu 14 lutego o godz. 12.00. Więcej informacji na plakatach w przedsionku kościoła.
10. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę i ofiary indywidualne na budowę dachu naszego kościoła.
11. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności +Adama Zawistowskiego, +Waldemara Czepukajtysa, +Kazimierę Szparkowską, +Halinę Żurek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom  życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Obfitości Bożego błogosławieństwa życzymy wszystkim, którzy w tym tygodniu będą przyjmować kolędę.  

Kanonicy Regularni Laterańscy

Kanonicy.pl