Najświętszego Serca Jezusowego

Parafia Rzymskokatolicka w Ełku

1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca - zapraszamy  na Wieczór Uwielbienia o godz. 19.00.
2. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, w piątek wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, o godz. 11.15 na nabożeństwo Pierwszej soboty, a o godz. 12.00 Msza św. wynagradzająca za grzechy.
4. Konferencja przed sakramentem chrztu dla rodziców i chrzestnych w sobotę, 1 lutego  o godz. 17.00 w sali parafialnej.
5. Za tydzień w niedzielę, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej oraz Dzień Życia Konsekrowanego. Swoją modlitwą otoczmy wszystkie zakony żeńskie i męskie w naszej diecezji. Po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo gromnic. Bardzo prosimy o zabezpieczenie  świec aby wosk nie pobrudził ławek i posadzki. Taca w tym dniu na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
6. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska. Kolęda w dni powszednie od godz.15.00, a w sobotę od godz.14.00. Program wizyty duszpasterskiej jest wywieszony w przedsionkach kościoła i umieszczony na stronie internetowej parafii.
7. Kancelaria Parafialna w czasie kolędy czynna od wtorku do piątku w godz. od 8.00 do 9.00.
8. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękujemy za ofiary indywidualne na prace remontowe prowadzone w parafii.
9. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności +Stanisława Sulimę, +Zuzannę Mrugalską, +Leokadię Penkiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym Drogim parafianom, Gościom i Dobrodziejom  gościom życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Dzieciom i młodzieży na czas ferii zimowych życzymy zdrowego odpoczynku.

Kanonicy Regularni Laterańscy

Kanonicy.pl