Najświętszego Serca Jezusowego

Parafia Rzymskokatolicka w Ełku

1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo gromnic. Dzisiaj także dzień Życia Konsekrowanego. W naszej Parafii pracują kapłani zakonni i siostry zakonne. Dziękujemy za modlitwy w naszej intencji. 
2. W poniedziałek, 3 lutego, wspomnienie Św. Błażeja, patrona chorób gardła. Modlitwy o zdrowie przez wstawiennictwo Świętego Błażeja, połączone z obrzędem błogosławienia świecami po każdej Mszy Świętej.
3. W czwartek wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy. W tym dniu błogosławieństwo chleba i wody ku czci Świętej Agaty.
4. Parafialny Zespół Caritas informuje, że w poniedziałek 3 lutego w godz. od 14.00 do 16.00 będzie wydawana żywność osobom, które dostarczyły skierowania z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ełku.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych od godz.8.00.
6. Narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński informujemy, że najbliższy kurs przedmałżeński w naszej parafii zaplanowany jest w dniach od 28 lutego do 1 marca 2020 r. Zapisy w kancelarii parafialnej.
7. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska. Kolęda w dni powszednie od godz.15.00, a w sobotę od godz.14.00. Program wizyty duszpasterskiej jest wywieszony w przedsionkach kościoła i umieszczony na stronie internetowej parafii.
8. Kancelaria Parafialna na czas kolędy czynna od wtorku do czwartku w godz.  od 8.00 do 9.00.
9. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę.  Dziękujemy za ofiary indywidualne na prace budowlane w naszej parafii. Za tydzień druga niedziela miesiąca, taca przeznaczona na prace przy budowie nowego dachu naszego kościoła.
10. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności +Czesławę Kiejzer. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom  życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Obfitości Bożego błogosławieństwa życzymy wszystkim, którzy w tym tygodniu będą przyjmować kolędę.

Kanonicy Regularni Laterańscy

Kanonicy.pl