Najświętszego Serca Jezusowego

Parafia Rzymskokatolicka w Ełku

1. W sobotę zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za każde otwarte drzwi, za wspólną modlitwę i życzliwe przyjęcie. Dziękujemy także za ofiary złożone w czasie kolędy. Jeśli ktoś nie przyjął kolędy, a chciałby to zrobić, można zgłosić się do kancelarii i ustalić termin.
2. Wracają tradycyjne godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Zapraszamy we wtorki i czwartki w godz. 8.00-10.00, w środy i piątki w godz.16.00-17.30.
3. W sobotę święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny, nawiedzając katedrę Św. Wojciecha w Ełku i pobożnie omawiając "Ojcze nasz" oraz "Wierzę w Boga".
4. Za tydzień przypada ostatnia niedziela miesiąca. Tradycyjnie zapraszamy więc na Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie się po wieczornej Mszy św, ok. godz. 19.00. Zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, modlitwy dziękczynnej i śpiewu. O oprawę muzyczną zadba schola „Głos Serca”.
5. Kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w terminie 28.02-01.03.2020 r. Zapisy w kancelarii parafialnej.
6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na tacę. Dziękujemy za ofiary indywidualne na budowę dachu naszego kościoła. Trwają prace przygotowawcze do remontu, ustawiane jest już rusztowanie wokół kościoła. Nowy dach ma być gotowy do połowy sierpnia 2020 r.

Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej. Wszystkich zawierzamy Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

Kanonicy Regularni Laterańscy

Kanonicy.pl